آکو بیری

من آکو بیری هستم!

نوشتن بازی با دنیای کلمات است. نوشتن به خلق محتوا می‌رسد. نوشتن در فضای کسب و کارهای اینترنتی، اما چیزی فراتر از بازی با کلمات است. مهم پرداختن به متن و لنگر انداختن به ذهن و روح کاربر و برانگیختن عطش کنجکاوی خواننده و کشاندن او به سمت و سویی که هدفمان است. چند ثانیه‌ای بیشتر زمان مجال لنگراندازی به شما نمی‌دهد. پس باید ماورای نوشتن فکر کرد. من، می‌نویسم چون دوست دارم.

درباره من

سلام؛

متولد بوکانم. بوکان تهران نه، بوکان کردستان، ما رو چه به این ‌همه کلاس. قدیما که میتونستیم ماهی بخوریم، با سه‌چرخه میوه می‌فروختم. احمدی نژاد که دوباره اومد، من رفتم قزوین دانشگاه. احمدی‌نژاد که رفت منم رفتم. اون رفت خونه و منم رفتم دانشگاه تهران. بعد ارشد برجام که شد رفتم سربازی. الانم می‌نویسم. با کلمه‌های کلیدی کار می‌کنم. سایت مدیریت می‌کنم. محتوای کسب و کارها رو هدایت می‌کنم و خلاصه صد کار دیگه. بیکار بشم فوتبال می‌بینم و پلی‌استیشن بازی می‌کنم.

مهارت های من

کسب مهارت های جدید در دنیای امروز تمامی ندارد و نخواهد داشت. اهمیت مهارت ها در دنیای سرشار از رقابت امروزی بیشتر از پیش به چشم می آید.

توانایی مدیریت محتوا کسب و کارها در راستای اهداف از پیش تعیین شده

تسلط به تمامی ابزارهای تخصصی گوگل در حوزه دیجیتال مارکتینگ

تعیین و بررسی استراتژی محتوا بر اساس حوزه فعالیت کسب و کارها

تسلط به الگوریتم های جدیدی گوگل به منظور بهینه سازی برای موتورهای جستجو

تجربه

1398 - تاکنون

مدیر محتوا و کارشناس سئو در سندباد

از بهار سال 1399 بود که تمامی امور مربوط به وبلاگ سندباد از جمله سئو داخلی و خارجی، مدیریت محتوا، استراتژی محتوا و تولید محتوا به من محول شد.

1398 - تا کنون

مدیریت محتوا و کارشناس سئو در کارگشا

از بهار سال 1399 بود که تمامی امور مربوط به وبلاگ کارگشا از جمله سئو داخلی و خارجی، مدیریت محتوا، استراتژی محتوا و تولید محتوا به من محول شد.

1396 - 1399

مدیریت محتوا در میهن کالا

بعد از تماسی که از مدیریت فروشگاه اینترنتی میهن کالا داشتم، تصمیم بر این شد که تمامی امور و فعالیت های وبلاگ فروشگاه از جمله راه اندازی یک وبلاگ جدید، بازخوانی همه محتواها بر اساس اصول جدید سئو، مدیریت و تولید محتوا به من واگذار شود.

1397 - 1399

مدیریت محتوا

مدیریت و تعیین استراتژی محتوا در کنار تولید محتوا برای وب سایت شخصی خود یعنی کابان مگ یکی از لذت های من در دنیای دیجیتال مارکتینگ و محتوا است.

1398- 1399

تولید محتوا

بیش از یک سال است که افتخار همکاری با مجموعه کارگشا در زمینه های مختلف را دار و به تولید محتواهای تخصصی برای وب سایت های ویکی ساختمون، سندباد و کارگشا مشغول هستم.

1391-1396

ترجمه

به مدت 5 سال تمام، در بزرگ ترین سایت های ترجمه به این حرفه مشغول بودم. با کسب تجربه، در این چند سال تونستم پایه های محکمی رو برای زندگی حرفه خودم بچینم.

همکاران من

مدیریت فروشگاه اینترنتی میهن کالا هستم. نزدیک به یک سال است که تمامی کارهای وبلاگ فروشگاه را به آقای بیری سپردم. کار با ایشان از آنجایی که تو هیچ حوزه ای کم نمی آورند، واقعا لذت بخش است و خیالی آسوده را برای ما به بار آورده است. خوشحالیم که با ایشان آشنا شدیم.

customer-name

شاهو محمودی

میهن کالا

در این چند سالی که با مدیر محتواها و نویسنده‌های مختلف حضوری و دورکار کار کردم، تعداد کسانی که واقعاً محتوای دیجیتال رو بشناسن و دلسوزانه و متعهدانه در جهت تولید محتوای فارسی باکیفیت فعالیت کنن، انگشت‌شمار بوده. اکو بیری یکی از این افراده که همکاری باهاش لذت‌بخشه.

customer-name

فاطمه افشاریان

مدیر محتوای دیجی کالا
client-name
client-name
client-name
client-name

ارتباط با من

تلفن
09198859262
آدرس ایمیل
ako.quartz@gmail.com
موقعیت
ایران، تهران